Kategoriler
İş güvenliği

Meslek hayatımdaki 11.yılım

Meslek hayatımda 11.yılım diyorum ama meslek hayatım çok farklı meslekler ile dolu ama en çok zamanımı harcadığım ve asıl mesleğim olarak gördüğüm iş güvenliği uzmanlığında 3 ocak 2021 tarihinde 10 yılı geride bıraktım, geride bıraktığım 10 yılım hakkındaki yazıyı okumak isterseniz tıklayın 🙂http://barisbuyukterzi.com/meslekte-10-yilim

Daha önceki yazıyı okumadan devam ettiyseniz, acısıyla tatlısıyla demiştim ama son bir yılım(ız) meslek hayatımızı bir kenara koyarsak hayatımızın her anını acısıyla geride bıraktı (Yani inşallah bırakacak). Yaşadığımız bu zorlu dönemde hayatımıza acı katarken yaptığımız iş dolayısıyla pandemi sürecinde de ara vermeden çalışan mesleklerden olduğumuzdan dolayı meslek hayatımıza da ayrıca acı katan bir yıl oldu.

Sadece meslektaşlar arasında lafı edilsede en riskli gruplardan biri de işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarıdır. Her tür çalışma alanında yer aldık, denetimi bizim yapmamız istendi. Sadece kıymeti bilinmedi.

Geride kalan bir yılı anlatacak kelime çok, cümleye dökmeye takatim yok. Umarım sağlıkla kalacağımız, sağlıkla yaşayacağımız, güzel günler göreceğimiz bir yılı geride bırakırız.

Nice senelere iş güvenliği uzmanlığım 🙂

Umutla yarına


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.